Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
150Mbps İndirme Hızına Sahip Kilitsiz 3G 4G Cat4 Mobil WiFi Yönlendirici
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
150mpbs Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası Kilidi Açılmış Mini Kablosuz Yönlendirici
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | EVET |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
OEM 4G Çift SIM WiFi Yönlendirici Desteği Ev Ofis İçin Sesli Arama
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
Hız 300Mbps İletişim Hızı 5G Dış CPE IPv4/IPv6 Ağ Protokolleri 5G LTE Yönlendirici Sabit Bağlantı
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Antenna Gain: | 12 DBi |
Metal Kasalı 1200Mbps Cat4 Kablosuz Sim Kart Kilidi Açılmış Endüstriyel WiFi Router
| Kablosuz internet: | 2,4 GHz +5 GHz |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1200Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 1 WAN + 4 LAN |
Ayrılabilir Antenler ile Çift SIM 4G LTE Kablosuz Hücresel Yönlendirici Bant Kilidi VPN
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4GHz +5GHz, 64 Kullanıcı |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Liman: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
Maksimum Ağ Esnekliği için WiFi Frekansı Kilidi Açılmış Çift SIM Mobil Yönlendirici
| WiFi Frekansı: | xxx |
|---|---|
| Şarj süresi: | 30-60 Dakika |
| Malzeme: | xxx |
4G LTE Cep Wifi Yönlendirici 150Mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici Kilitsiz Modem
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Kablosuz İletim Hızı: | 150 Mbps'ye kadar |
1200mbps Dual Band 5G Router ATT T Mobil WCDMA LTE FDD TDD Wifi Kablosuz
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| Kullanıcılar: | 32 |
| Renk: | Beyaz |
WiFi CPE 5dBi Yüksek Kazançlı 5g ağ yönlendirici 6 Antenler 1200Mbps Dual Band LTE Modem
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| Kullanıcılar: | 32 |
| Renk: | Beyaz |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

