Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
4g Lte Sim 5G Endüstriyel Yönlendirici Rj45 Pcba Kurulu Mobil Lte Hotspot 300mbps
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
150Mbps Beyaz Kablosuz Cep Wifi Router 4g Mini Mifi Hotspot 10 kullanıcı LTE Sim Kart yuvası ile
| Ambalaj bilgileri: | Paketlenmiş kutu, boyutu 21*20*7CM, 0.6kg/birim |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15-20 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, MoneyGram |
WEP / TKIP / AES Şifrelemeli ve 1 Yıl Garantili Beyaz Şifrelemeli Router
| Tip: | kablosuz yönlendirici |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Boyut: | 190X125X30mm |
Kablosuz Güvenlik DC 12V / 1A Güç kaynağı ile 300Mbps 5G Çift Bantlı WiFi Yönlendiricisi
| Hız: | 5g |
|---|---|
| Türü: | kablosuz yönlendirici |
| Garanti: | 1 yıl |
Güvenli şifreleme ve çoklu LAN portları ile hızlı beyaz 5G WiFi yönlendiricisi
| kablosuz güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Arabirim: | 1 WAN + 4 LAN |
Araba 4G LTE WiFi Modem ROHS Sim Kart Yuvası 4G LTE USB Wifi Modem
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
|---|---|
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
| Arayüz: | USB 2.0 |
5.8GHz 1200Mbps WiFi Yönlendirici, Beyaz Kilitsiz Sim Kart Yönlendirici
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Kullanıcılar: | 32 |
32 Kullanıcı 1200Mbps WiFi Yönlendirici Sim Yuvalı Beyaz 4G Dış Mekan Yönlendirici
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Kullanıcılar: | 32 |
Sim Kart Yuvası Kilidi Açılmış Mobil Wifi Yönlendirici 4G ile 1200mbps Geniş Bant Yönlendirici
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| Kullanıcılar: | 32 |
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
RJ11 Arayüzü Sim Kart Modem Yönlendirici ROHS 4 Harici Antenler
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

