Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
48V POE Adaptörlü OEM Su Geçirmez Dış Mekan 4G LTE Mobil Yönlendirici
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300 mbps |
4G LTE Wifi Yönlendirici 300Mbps Kablosuz Yönlendirici Ev Ağı Geniş Bant
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
150mbps Kablosuz 4g Lte Mobil Bağlantı Noktası Yönlendirici Wifi Cep Universel
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
300Mbps Sesli Volte Çağrı Açık Vpn Router Cat4 Araç için Kablosuz CPE LTE Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
SMS WPS Kablosuz Yük dengeleme çift sim kart cep hotspot lte 4g mobil wifi yönlendirici
| Wi-Fi Desteklenen Frekans: | 2.4G |
|---|---|
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
| 2.4G Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
IOT 2.4G 5.8G 1200Mbps Dual Band Kablosuz CPE Endüstriyel Sınıf Sim Kart 3g 4g 5g Wifi Yönlendirici
| Ağ: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Malzeme: | Metal kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
Sim Pilli 4G LTE Cep WiFi Yönlendirici Kilidi Açılmış Kablosuz Modem
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150Mbps |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Esnek Bağlantı Seçenekleri 4G LTE SIM Kart yuvası ile Dış CPE Yönlendiricisi
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
TUOSHI Fabrika 5G CPE Router WiFi6 Kablosuz Modem 600Mb/S 5G POE LTE Wifi Yönlendirici SIM Kart Yuvalı Routeur 4G
| Yönlendirici: | LTE VPN Yönlendiricisi Www.wavetelco.com |
|---|---|
| iletim hızı: | 600Mbps |
| AğProtokolleri: | IPv4/IPv6 |
POE Adaptörlü Açık 4G LTE CPE CAT4 Yönlendirici
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300 mbps |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

