Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Gigabit Ethernet Taşıyıcı Toplama 4G Çoklu Sim Kart Bağlayıcı Yönlendirici Kablosuz WIFI
| Frekans Bandı Sınıfı: | Çift Bant(2.4GHz +5.8GHz) |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Ev Ağı için 5G Beyaz Kablosuz Yönlendirici 1 WAN + 4 LAN
| Tip: | kablosuz yönlendirici |
|---|---|
| İsim: | 5G Kablosuz Yönlendirici |
| Ağırlık: | 300 gram |
Toz Geçirmez 4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici, 300mbps Uzun Menzilli Kablosuz Yönlendirici
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300Mbps |
Özelleştirilmiş 4G Çift Sim Mobil Yönlendirici Bağlantı Noktası RJ45 LAN Kablosuz Modem
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
B1 B3 B5 B7 B8 B20 Wifi Kablosuz USB 4G LTE Modem WPS SMS Cep Mobil Hotspot
| Arayüz: | USB2.0 |
|---|---|
| özelleştirilmiş: | Logo |
| Wi-Fi İletim Standardı: | 2.4G, 802.11 b/g/n |
150 Mbps Taşınabilir Cep Mobil Seyahat WiFi Hotspot Unlocked Kablosuz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
POE Gücü ile Kablosuz 4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici 300mbps
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
Waterpoof 4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici Uzun Menzilli Veri İletimi
| Sıklık: | 2.4GHz 150 mbps |
|---|---|
| Anten: | Yüksek kazançlı uzun menzilli 36dBi anten |
| işletim sistemi: | Windows 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
RJ11 RJ45 Arayüzü ile Sesli Arama CPE 4G SIM Yönlendiriciyi Destekleyin
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
Taşıyıcı Birleştirmeli 4g LTE OpenWRT Kilidi Açılmış Çift Sim Kart Yönlendirici
| Kablosuz internet: | 2,4 GHz +5 GHz |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

