Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
1200mbps 4G LTE Sim Kart Yönlendirici Çift Bantlı Wifi Yönlendiricinin Kilidini Açın
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
2.4Ghz 4G Wifi Sim Kart Yönlendirici 4 Ayrılabilir Harici Anten
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Karavan Karavan RV Kablosuz 4G Yönlendirici LTE FDD 2 LAN RJ45 Endüstriyel Taşınabilir
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
4G LTE Mobil WiFi Hotspot Kilitsiz Kablosuz Wifi Yönlendirici Yedek Pil
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150Mbps |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
WPA / WPA2 / WPA-PSK / WPA2-PSK 5G WiFi Router Ev ve Ofis Ağı İçin Kablosuz Güvenlik
| Ağırlık: | 300 gram |
|---|---|
| kablosuz güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Renk: | Beyaz |
DC 12V / 1A 5G WiFi Yönlendirici 2 Harici Antenler 2,4 GHz / 5 GHz
| Aktarım hızı: | 300Mbps |
|---|---|
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
| Ağırlık: | 300 gram |
WEP / TKIP / AES Şifrelemeli DC 12V / 1A Şifreleme Yönlendiricisi
| İsim: | 5G Kablosuz Yönlendirici |
|---|---|
| kablosuz güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Boyut: | 190X125X30mm |
4G Kablosuz Güvenlik Yönlendiricisi WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme Yüksek Performanslı
| Güç kaynağı: | DC 12V/1,5A |
|---|---|
| Frekans bandı: | 2,4 GHZ/5 GHZ |
| Destek sistemi: | Windows, Linux, Mac OS |
Gereksinimler için kilitlenmemiş 2.4GHz/5GHz çift bantlı DC 12V/1.5A yönlendiricisi
| kablosuz güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
|---|---|
| Ürün Adı: | 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici |
| Depolama sıcaklığı: | -40°C~+85°C |
LAN 4G LTE Yüksek Hızlı Dahili Yönlendirici 1200mbps Dual Band Sim Kart Yönlendirici
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

