Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
7.09 X 4.92 X 1.18 Hızlı ve Güvenli İnternet Bağlantısı için WiFi LTE Router
| Hız: | 150Mbps |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
2,4 GHz / 5 GHz WiFi LTE Yönlendirici 0,44 Lb (200g) Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı
| Ürün Adı: | Wi-Fi LTE Yönlendirici |
|---|---|
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
2 X 5dBi Harici Anten Şifreleme Sakin ve Sabit Bağlantı için Wifi LTE Yönlendiricisi
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
|---|---|
| Kablosuz Standart: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
WEP / TKIP / AES Şifreleme WiFi LTE Yönlendirici 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) Boyut
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
300Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE Yönlendirici 7.09 X 4.92 X 1.18 İn (180 X 125 X 30mm)
| Çalışma sıcaklığı: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Kablosuz Standart: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Ağırlık: | 0,44 libre (200g) |
Pil ile Beyaz Mobil WiFi LTE Yönlendirici Çift Frekans Bandı 4G LTE Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Sim Kart Yuvalı Mavi WiFi LTE Yönlendirici 802.11b/g/n 4G LTE Yönlendirici
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50 ° C |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
2.4GHz WiFi LTE Router Sim Kart Yuvalı 4 Ayrılabilir Harici Antenler
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
2400MHz WiFi LTE Yönlendirici SMA Bağlantı Noktalı Ayrılabilir 4 Anten Kablosuz Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 2 LAN |
1200mbps WiFi LTE Router Sim Kartlı 6 Anten Dış Mekan Yönlendirici
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Kullanıcılar: | 32 |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

