Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
RJ45 Harici Antenler ile Kilitsiz 4G LTE CAT4 Hotspot WiFi Yönlendirici
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Otobüsler için Rj11 Port 4G Yük Dengeleyici Yönlendirici 300Mbps Wifi CPE Lte FDD TDD Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Wifi Cep 4G LTE Hotspot Yönlendirici B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40 B41
| Wi-Fi Desteklenen Frekans: | 2.4G |
|---|---|
| 2.4G Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
| Şifreleme tipi: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
5G Yüksek Hızlı Yönlendirici Beyaz Kablosuz Ağ Cihazı Girişim Ağı Çözümleri için Gigabit Ethernet Portlar Bağlantı
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz/5GHz |
| Arayüz: | 1 Wan |
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300mbps Ayrılabilir Harici Anten 32 Cihaz
| Materia: | Çelik Kapak |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| hız: | 300Mbps |
SMA RJ45 Bağlantı Noktalı 2 LAN 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici 5dBi Antenler
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
Harici Antenler ile Endüstriyel Kablosuz Kilitsiz 4G WiFi Yönlendirici 2.4GHz
| yonga seti: | MTK |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı, PC/kameraya LAN ethernet |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
Wifi Mobil Hotspot Modem 4G LTE Cep Yönlendirici B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40
| 2.4G Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
800/900/1800/2100/2600MHz frekans bandı 4G LTE CPE Router Kablosuz SIM kart yuvası ile
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
| DataRate: | DL 300Mbps/UL 50Mbps |
1200 Mbps Yüksek Hızlı LTE Yönlendiricisi
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

