Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
150Mbps Mini 4G Wifi Router 3G 4G LTE Wifi Mobil İnternet Bağlantıları
| Kablosuz iletim hızı: | 150 Mbps'ye kadar |
|---|---|
| internet bağlantısı: | 10 WiFi kullanıcısına ulaşıyor |
| pil: | 2100mAh lityum iyon pil |
SMA 8 Anten CPE Çoklu Sim Kart 4g Lte Modem Yönlendirici Dual Band WAN LAN 1Gbps
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4GHz +5GHz, 64 Kullanıcı |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
B1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20 4G LTE Mobil WiFi Hotspot Kilitsiz Kablosuz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
1x WAN / 1x LAN / 1x USB Portları 4G LTE Kablosuz Yönlendirici Ağınızda Devrim yaratmak için
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
5dbi Yüksek Kazanç Antenli Kapalı Wifi Yönlendirici 4G LTE 300mbps
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
SIM Kart Yuvalı Taşınabilir 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G Kablosuz Yönlendirici
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | EVET |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Çift SIM Kart Yuvalı Ayrılabilir Hücresel Antenler ile Kilitsiz 4G LTE Modem Yönlendirici
| 2 anten: | MIMO Destekli, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Çift sim Mobil Taşınabilir 4g kablosuz wifi yönlendirici |
| yuvalar: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN,2 sim kart yuvası |
TUOSHI Endüstriyel 4G Yönlendirici Yük Dengeleme Çeşitliliği Anten Wifi Güvenlik LTE CPE
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+3 LAN gigabit ağı |
5G LTE Outdoor CPE Router WiFi 802.11b/g/n/ac And 2x External Antenna For Rural Areas
| WirelessStandard: | 5G CPE |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| ProductName: | 5G LTE Outdoor CPE Router |
RJ45 Bağlantı Noktalı 2.4Ghz Kilitsiz Sim Kart Yönlendirici 300mbps
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

