Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Açık 4G LTE Taşınabilir Wifi Yönlendirici 150Mbps Taşınabilir 4G Hotspot Cihazı
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yonga seti: | MTK |
| hız: | 150Mbps |
Taşınabilir 4G LTE USB WiFi Modem 150Mbps Sim Kart Modem Yönlendirici
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
|---|---|
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
| Arayüz: | USB2.0 |
4x4 MIMO Ayrılabilir Antenler Bant Kilidi VPN ile Çift SIM 4G Hücresel Yönlendirici
| Çift Bant Sınıfı: | 2.4GHz +5GHz, 64 Kullanıcı |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
MT7628N 802.11a/b/g/n/ac Kablosuz Standartları ile 12V DC LTE Router Voltajı
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
SMA LAN Portlu Endüstriyel Mobil Geniş Bant Yönlendirici 4G 32 Cihazlar
| Giriş gerilimi: | 12V |
|---|---|
| Arayüz: | 2 LAN |
| Materia: | Çelik Kapak |
ROHS 1200Mbps WiFi Yönlendirici 4 LAN Bağlantı Noktalı Kablosuz Çift Bant Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
LAN Bağlantı Noktası Kilidi Açılmış 4G Wifi Yönlendirici
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
Endüstriyel Çift Bant Sim Kart Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
CAT4 300mbps Kablosuz Geniş Bant Yönlendirici 2 Anten 32 Kullanıcı
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

