Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Mac OS X 10.6 veya Daha Sonrası Desteklenen Taşınabilir Wifi Modem Max İndirme Hızı 150Mbps Kullanılabilir
| Network Mode: | 4G |
|---|---|
| Protection: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
| Wireless Speed: | 2.4GHz |
10 Kullanıcı WiFi Paylaşımı 4G LTE USB WiFi Modem İç Anten WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 Koruması ile
| Anten: | Dahili |
|---|---|
| Aktarım hızı: | 2 Mbps |
| Arabirim: | USB 2.0 |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Güvenli ve Güvenilir WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
LED Gösterge Ekranı için Kablosuz 300Mbps 3LAN 1WAN Sim Kart Modem Yönlendirici CPE
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Endüstriyel LTE Çözümü Geniş Frekans Bandı ve İşlem Sıcaklığı -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Cat 4 Anten CPE FDD TDD 4G Modem Kablosuz Yönlendirici LTE Wifi Modülü Sim Kart Yuvalı
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Tuoshi Fabrikası 5G LTE CPE Çift 2.4GHz/5GHz Frekansı 300Mbps İletişim Hızı ve Güvenli WPA/WPA2 Kablosuz
| Boyut: | 190X125X30mm |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Adı: | 5G Kablosuz Yönlendirici |
IPv4/IPv6 ağ protokolü ile Yüksek Hızlı 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4Ghz 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici 4 Antenler Modem Yönlendirici Sim Kart Yuvası
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

