Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
TUOSHI 5G WiFi 6 Mobil Hotspot Yönlendirici 100/1000mbps Kablo Ethernet LAN Çift SIM
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
2.4GHz-2.5GHz Frequency Range 802.11n Outdoor WiFi Antenna with Vswr≤1.5 and 50Ω Impedance
| Connector Type: | N-Type Female |
|---|---|
| Vswr: | ≤1.5 |
| Working With: | R658U Wifi Router |
Ofisler İçin Kablosuz Ağ Kapsamı ve Hızlı İnternet Hızları Sunan DC 12V1A Güç Kaynaklı 5G WiFi Kablosuz Yönlendirici Beyaz
| kablosuz güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| iletim hızı: | 600Mbps |
| Arayüz: | 1 Wan |
WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK ve 1 WAN 4 LAN Arayüzü ile Güvenli Bağlantı 5G WiFi Yönlendiricisi
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Type: | Wireless Router |
2 Hızlı 5G veri aktarımı ve güvenli bağlantı için harici antenler ile kablosuz yönlendirici
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
CE 4G USB Wifi Modem Kilidi Açılmış Sim Kart Modem Yönlendirici
| renk: | Beyaz kırmızı |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| hız: | 150Mbps |
1200mbps 4G Sim Kart Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Açık Anten Pili ile Unlocked Sim Kablosuz CPE 4g 5g Wifi Router
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| Ürün Adı: | Sim, dış anten, pil ile 4g kablosuz wifi yönlendirici |
| Limanlar: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN,2 sim kart yuvası |
ROHS Portable 4G Mobile Hotspot 10 Kullanıcı Taşınabilir Sim Kart Yönlendirici
| custmoized: | Logo |
|---|---|
| Yonga seti: | MTK |
| kullanıcı: | 10 kullanıcı |
İnternet için 2Mbps iletim hızı ile yüksek hızlı 4G LTE USB WiFi modemi
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Tarzı: | Dahili |
| Koruma: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

