Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
2.4GHz LTE Router 1200mbps Hız 1 SIM Kart Slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
SMA Ayrılabilir Antenler Wifi CPE Çift Sim Modem Yönlendirici Kilidini 4g Kablosuz LTE 150mbps
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | 4G 1T2R MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Arabirim: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| Wifi: | 802.11n |
| Bağlantı tipi: | N tipi dişi |
Mini CAT4 Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası LTE FDD TDD WCDMA Evrensel 4g Lte
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Cep 150Mbps USB Hotspot Router, Mobil 4G LTE USB WiFi Modem SMS Sim Kart
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Arayüz: | USB2.0 |
| özelleştirilmiş: | Logo |
CPE Kablosuz Mobil 4g LTE OpenWRT Kilitsiz Çift Sim Kart Yönlendirici Taşınabilir
| Wi-Fi Desteklenen Frekans: | 2,4 GHz +5 GHz |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1Gbps) + 3LAN(1Gbps) |
Kesintisiz Bağlantı için Tek SIM Kart yuvası ile 4G LTE Yönlendiricisi
| Antenna Type: | External |
|---|---|
| Volte Support: | Yes |
| Security Features: | WPA/WPA2, WPS, Firewall |
1200Mbps Çift Bantlı Wi-Fi SIM Kart Yuvası 12V DC / 1A Güç Tedarikçisi ve WPS Düğmesi ile LTE Yönlendiricisi
| Wireless Standards: | 802.11a/b/g/n/ac |
|---|---|
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
| Sim Card Slots: | 1 |
İç Mekan Dış Mekan 300Mbps Kablosuz Ağ Arayüzü 1x 10/100Mbps WAN / LAN Portu 2x Harici Antenler
| Boyut: | 7,87 X 5,51 X 1,18 inç |
|---|---|
| Frekans bandı: | 2,4 GHz ve 5 GHz |
| QoS: | Bant Genişliği Kontrolü |
Plug and Play LTE Router Volte 1 RJ11 Port ve Dış Anten ile
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

