Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
2.4GHz 150mbps Yüksek Standart İhtiyaçlar için 1 WAN 4 LAN Arayüzü ile Dış WiFi Anten
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
Pil ile Çift Sim Kart SMS WPS Cep Wifi Yönlendirici 4G LTE
| 2.4G Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Şifreleme tipi: | WPA2-PSK, WPA2, WPA |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN |
Modem CPE Dışarıdaki Wi-Fi Antenası Sim Kartı yuvası ile 20.5 X 2.5 X 2.5 inç
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Kablosuz internet: | 802.11n |
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
32Kullanıcı 300mbps 4G Endüstriyel Yönlendirici Cat4 Hücresel CPE Kablosuz Wifi Kilidini Açın
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
SIM Kart Yuvası ile 4G LTE Mobil WiFi Hotspot Unlocked Kablosuz İnternet Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
2.4GHz 150mbps Kablosuz LTE CPE Yönlendiricisi Yüksek Kazançlı Anten Uzun Menzilli 36dBi
| Sıklık: | 2,4 GHz 150 Mb/sn |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
DC 12V 1A Güç Kaynağı, 600Mbps İletim Hızına ve Veri İletimi İçin 2 Harici Antene Sahip 5G WiFi Yönlendirici
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
|---|---|
| ağırlık: | 1kg |
| Anten: | 2 harici anten |
İç mekan 4g Wifi Anten -40°C 80°C Vswr ≤1.5 Düşük maliyetli çözümleriniz için
| İmpedans: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR'ye Karşı: | ≤1,5 |
| polarizasyon: | Dikey |
Kablosuz 4G USB WiFi Modem GSM Dongle Stick LTE Modülü Hücresel SMS Verisi
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| stil: | Dahili |
| Tip: | Kablosuz |
2.4GHz-2.5GHz Dışarısı WiFi Anten 802.11n 20.5 X 2.5 X 2.5 Inç Boyutları ile
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 2,4 GHz-2,5 GHz |
| Kablosuz internet: | 802.11n |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

