Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Sim kart yuvası ile kablosuz 4G LTE WiFi Router 150Mbps 4G modem wifi router kilidini aç
| Çalışma sıcaklığı: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,6 kg (600 gr) |
| Hız: | 150Mbps |
150mbps Enterprise WiFi 4G LTE Kablosuz Yönlendiricisi Sim Kart yuvası ve WPS/Reset Button
| Buton: | WPS/Sıfırlama Düğmesi |
|---|---|
| Güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
LTE 300mbps 4G Endüstriyel Yönlendirici CPE IMEI Evrensel Kilit Açma Kablosuz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
150Mbps Hızlı 4G LTE Kablosuz Router SPI Firewall ve Easy Wifi Network Management ile
| Ağ standardı: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
TUOSHI Kilidini 4G 5G Geniş Bant Yönlendirici Bus RV Motor Ev Ağı Kablosuz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a |
Güçlü 5G WiFi Router 1Kg 190 X 125 X 30mm Kablosuz Bağlantı için
| Name: | 5G WiFi CPE Router |
|---|---|
| Speed: | 5G |
| Weight: | 1Kg |
Hızlı ve Sabit Bağlantı 2 Dış Antenli Yüksek Hızlı Yönlendirici 190 X 125 X 30mm
| Frequency: | 2.4GHz/5GHz |
|---|---|
| Name: | 5G WiFi CPE Router |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Dış Ev LTE Kablosuz Router 150mbps WiFi VPN GSM 5G 3G LTE 4G Sim Kart yuvası ile
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
|---|---|
| Arabirim: | 1 X 10/100Mbps WAN Bağlantı Noktası, 4 X 10/100Mbps LAN Bağlantı Noktası |
| LED Göstergesi: | Güç, WAN, LAN, WLAN, Sinyal Gücü |
Güvenilir Kablosuz 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Güvenilir dış bağlantılar için 1x SIM Kart yuvası 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

