Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Sim Yuvalı Harici Anten RJ45 Arayüzü ile 300mbps 4G Yönlendirici
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Özelleştirilmiş 150Mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici 8 Cihaza Kadar Bağlanabilir
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
IMEI TTL Değişim Wifi CPE 4G LTE WIFI Router CCTV Kamera için 300mbps Kilidini Açın
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 300 mbps |
Vodafone TTL IMEI Değişim 300Mbps Kablosuz 4G Wifi Yönlendirici CAT4 32Kullanıcı RJ45 CPE
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Ağ İzleme için MT7628N 3G 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici Kablosuz
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
300Mbps Kilitsiz Harici Antenli 4G Endüstriyel Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Araba Yönlendirici 300mbps Çift Bant
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
LT-310B İş Yüksek Hızlı 4G LTE Ağ Bağlantısı İçin Çift SiM Mobil Yönlendirici
| Pil kapasitesi: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| Ağ tipi: | xxx |
| Boyut: | xxx |
4 Anten Kablosuz Yönlendiricinin Kilidini Açın
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Hotspot Unlocked Sim Kart Router RJ11 Portlu 32 Cihaz
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
| Destek: | 32cihaz |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

