Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ wifi lte router ] eşleşme 403 Ürünler.
Mobil 150Mbps Kablosuz Cep Wifi Yönlendirici Ağ Adaptörü Tekrarlayıcı
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Kablosuz iletim hızı: | 150 Mbps'ye kadar |
5dbi Anten Geniş Bant Sim Kart Yönlendirici Beyaz RJ11 Bağlantı Noktası
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
300mbps CPE 4G Kablosuz Yönlendirici 802.11a Dahili 5dBi Antenler
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300Mbps |
RJ11 4G Modem Sim Kart Yuvası 300Mbps LAN Bağlantı Noktası Wifi Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
150Mbps 4G Çoklu Sim Wifi Bağlantı Noktası FCC Taşınabilir Sim Kart Modem
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yonga seti: | MTK |
| hız: | 150Mbps |
Evrensel Portatif 4G WiFi Modem Hızlı Lte Yükleme 51.0Mbps Maksimum İndirme Hızı 150Mbps
| Türü: | Kablosuz |
|---|---|
| Hız: | 150Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
2Mbps iletim hızı 10 kullanıcı Wifi paylaşımları Mikrotik Yönlendiricisi İç Biçimli
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Boyutlar: | 90mm X 28mm X 11mm |
| Tarzı: | Dahili |
Sıcaklığa dayanıklı 4G LTE Endüstriyel Router 300 Mbps Veri Hızı DC 12V/1.5A Güç kaynağı
| Güç tüketimi: | 10w |
|---|---|
| Nem: | %10~%90 (Yoğuşmasız) |
| Frekans bandı: | 2,4 GHZ/5 GHZ |
OEM CAT4 CAT6 32 Kullanıcılar Dual Band 4G LTE WIFI Router Kilidini 1200mbps Bant Kilidi CPE
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 1200 Mb/sn |
Speed 5G Wireless Router with Encryption WPA-PSK/WPA2-PSK and 600Mbps/867Mbps WiFi
| WiFi Hızı: | 2,4 GHz: 600 Mbps/5 GHz: 867 Mbps |
|---|---|
| AğProtokolleri: | IPv4/IPv6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~50°C |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

