Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
4G LTE Yönlendirici Ağ Geçidi Modem Hücresel için su geçirmez Dış Duvar Montaj Anteni
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
Birleşik Hücresel MIMO 4G Anten LTE 2X2 698-2690MHz Kombinasyonu
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
Dış Mekan 5dBi 4G LTE Hücresel Anten Düşük Profil 5G Çok Yönlü Vida Bağlantısı
| 少妇丰满毛片大片视频在线_美容院少妇第1次出轨佛爷_日本AV无码国产精品色软件_国产精品无码AV在线 : | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
Dış Mekan 5dBi 4G LTE Hücresel Anten Düşük Profil 5G Çok Yönlü Vida Bağlantısı
| 少妇丰满毛片大片视频在线_美容院少妇第1次出轨佛爷_日本AV无码国产精品色软件_国产精品无码AV在线 : | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
WPA 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici, Kablosuz 4G LTE Yönlendirici 300Mbps
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Malzeme: | Çelik Kapak |
RJ11 RJ45 Arayüzü ile Sesli Arama CPE 4G SIM Yönlendiriciyi Destekleyin
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
150mbps Kablosuz 4g Lte Mobil Bağlantı Noktası Yönlendirici Wifi Cep Universel
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Dual Band 1200mbps CAT4 Kablosuz Wifi CPE Bant Kilidi 4g Lte Sim Kartlı Yönlendirici
| kablosuz internet: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
SMA 8 Anten CPE Çoklu Sim Kart 4g Lte Modem Yönlendirici Dual Band WAN LAN 1Gbps
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4GHz +5GHz, 64 Kullanıcı |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
4x4 MIMO Ayrılabilir Antenler Bant Kilidi VPN ile Çift SIM 4G Hücresel Yönlendirici
| Çift Bant Sınıfı: | 2.4GHz +5GHz, 64 Kullanıcı |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

