Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
4G LTE Ağ Kablosuz Yönlendirici Standart CPE Dahili DHCP Sunucusu/Müşteri ile
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
|---|---|
| QoS: | Bant Genişliği Kontrolü |
| Arabirim: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Bağlantı Noktası, 1x USB 2.0 Bağlantı Noktası |
Tuoshi Hafif Ağırlıklı Kablosuz MTK Chipset 4G Mobil Hotspot Windows Mac IOS Android Cihazlar için
| Uyumluluk: | Windows, Mac, iOS, Android |
|---|---|
| yonga seti: | MTK |
| WDS'yi destekler: | Hayır |
ESIM ve SIM kart yuvaları ile evrensel 4G cep WiFi yönlendiricisi 4G LTE tekrarlayıcıları ile WiFi yönlendiricisi
| Ağırlık: | 3.2 ons |
|---|---|
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
| Güvenlik özellikleri: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
Tuoshi Üretim 4g LTE Küçük Cep Wifi Router Modem Wifi Hotspot Sim Kartlı
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
|---|---|
| Uygulama: | Dışarıda |
| LTE Yükleme: | 150Mbps |
Tuoshi Üretim 4g Cep Wifi6 Anten Portlu Evrensel Mifi 4g Taşınabilir Wifi Yönlendiricisi
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
|---|---|
| Ağırlık: | 3.2 ons |
| yonga seti: | MTK |
OEM RJ45 LAN RJ11 VOLTE 4G CPE WiFi Yönlendirici SIM Kart Hotspot CAT4 32 Kullanıcılar
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Wifi Yonga Seti 2.4GHz 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici 300Mbps 4G Mobil Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
Lan Portlu Wifi 4G LTE Sim Router Cat4 2.4GHz 300mbps Kilidini Açın
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Hızlı ve Kesintisiz Veri Değişimi İçin 150Mbps 4G LTE Yönlendiricisi USB 2.0 Port Arayüzü
| Adı: | 4G LTE Yönlendirici 150Mbps |
|---|---|
| Firewall: | SPI Firewall |
| Frekans bandı: | 2,4 GHz ve 5 GHz |
Hafif taşınabilir 4G Mobil Hotspot Güvenli Wifi ile Çoklu Cihaz Bağlantısı için 150Mbps LTE Yükleme
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Frequency Band Class: | 2.4G Single-Band |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

