Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
B1 B3 B5 B7 B8 B20 Wifi Kablosuz USB 4G LTE Modem WPS SMS Cep Mobil Hotspot
| Arayüz: | USB2.0 |
|---|---|
| özelleştirilmiş: | Logo |
| Wi-Fi İletim Standardı: | 2.4G, 802.11 b/g/n |
Endüstriyel Dual Band 1200Mbps Wifi 4G Router RJ45 WAN LAN Ethernet LTE Sim Kart
| Çift bant: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Anten: | 6 sabit katlanabilir anten |
| Ağ bağlantı noktası: | 1 WAN + 4 LAN |
Açık Döngü Üstü Taban Enayi Lte Araba Gsm 4g Manyetik Anten Uzun Menzilli
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
Çift SIM Kart Yuvalı Ayrılabilir Hücresel Antenler ile Kilitsiz 4G LTE Modem Yönlendirici
| 2 anten: | MIMO Destekli, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Çift sim Mobil Taşınabilir 4g kablosuz wifi yönlendirici |
| yuvalar: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN,2 sim kart yuvası |
Vida Bağlantılı Dairesel Şekil 4G LTE MIMO Anten 3G GSM 700-2700MHz SMA Erkek
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
32 Kullanıcı 1200Mbps WiFi Yönlendirici Sim Yuvalı Beyaz 4G Dış Mekan Yönlendirici
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Kullanıcılar: | 32 |
Sim Kart Yuvası Kilidi Açılmış Mobil Wifi Yönlendirici 4G ile 1200mbps Geniş Bant Yönlendirici
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
|---|---|
| Kullanıcılar: | 32 |
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
Kilitsiz 4G LTE CPE Wifi Yönlendirici 300mbps 5idbi Yüksek Kazançlı Anten
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
CE 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici Ayrılabilir Anten Kablosuz Çift Bant Yönlendirici
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Malzeme: | Çelik Kapak |
Harici Ayrılabilir Antenli RJ45 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

