Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
LAN Bağlantı Noktası Kilidi Açılmış 4G Wifi Yönlendirici
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
LAN 4G LTE Yüksek Hızlı Dahili Yönlendirici 1200mbps Dual Band Sim Kart Yönlendirici
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
1200mbps 4G LTE Sim Kart Yönlendirici Çift Bantlı Wifi Yönlendiricinin Kilidini Açın
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
1200Mbps WiFi Yönlendiricinin Kilidini Açın Ayrılabilir Anten 4G LTE Wifi Yönlendirici
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik Kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
150Mbps İndirme Hızına Sahip Kilitsiz 3G 4G Cat4 Mobil WiFi Yönlendirici
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
32 Kullanıcı 300Mbps 3G 4G LTE CPE Kablosuz Yönlendirici Desteği SIM Kart
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
Ev için 3G 4G LTE FDD TDD CAT4 2.4G 300Mbps WiFi CPE Modem
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| Wifi: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 2* 5dBi Antenler |
Cep 150Mbps USB Hotspot Router, Mobil 4G LTE USB WiFi Modem SMS Sim Kart
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Arayüz: | USB2.0 |
| özelleştirilmiş: | Logo |
travel hsdpa 3g sim kart Yuvası kablosuz mini yönlendirici modem wifi lte carfi ufi için 4g usb dongle
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Arayüz: | USB2.0 |
| özelleştirilmiş: | Logo |
1200Mbps Dual Band Yüksek Güçlü Kablosuz CPE Endüstriyel Kurumsal Sınıf Simcard 4g / 5g Yönlendirici
| Ağ: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Malzeme: | Metal kapak |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

