Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Wifi Güvenlik Taşınabilir 4G Mobil Hotspot WPA/WPA2 ile uyumlu
| WDS'yi destekler: | - Hayır. |
|---|---|
| Uygulama: | Dış mekan |
| Wi-Fi Güvenliği: | WPA/WPA2 |
TUOSHI 4G LTE Router Wifi Modem Taşınabilir Kablosuz Hotspot Lte Sim Kart Cihaz Cep Wifi
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
|---|---|
| Wi-Fi Güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Türü: | Kablosuz |
Kablosuz 4g Mini Mi-fi ve Wds Destekleri Çözümler için No
| yonga seti: | MTK |
|---|---|
| Ağırlık: | 3.2 ons |
| Türü: | Kablosuz |
2,4 GHz / 5 GHz 300 Mbps Endüstriyel LTE 4G Yönlendirici, Yoğuşmasız
| Ürün Adı: | 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -40°C~+85°C |
| Ağırlık: | 0.3KG |
4G LTE Yönlendirici 300Mbps 7.87 X 5.51 X 1.18 In PPTP / L2TP/ IPSec VPN
| Boyut: | 7,87 X 5,51 X 1,18 inç |
|---|---|
| İsim: | 4G LTE Yönlendirici 300Mbps |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu: | Windows, Mac OS, Linux |
0,3 KG 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici 1 X SIM Kart Yuvası %10 - %90 Yoğuşmasız Nem
| Ürün Adı: | 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici |
|---|---|
| Ağırlık: | 0.3KG |
| veri hızı: | 300 Mb/sn |
Güvenilir dış bağlantılar için 1x SIM Kart yuvası 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
4G LTE 300mbps yönlendirici Yüksek Hızlı Veri İletişiminde DC 12V/1.5A güç kaynağı
| Destek sistemi: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -40°C~+85°C |
| Anten: | 2 X Harici Anten |
TUOSHI 150Mbps Cep Wifi Kablosuz Yönlendirici Taşınabilir 3G 4G LTE Modem Mini Mifis Sim Kartlı
| yonga seti: | MTK |
|---|---|
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
| SMS: | Destek |
TUOSHI 150Mbps taşınabilir kilitlenmemiş 4g LTE Router Sim Kartı yuvasıyla Kilitlenmiş Mini Wi-Fi Kablosuz Kilitlenmiş
| Güvenlik özellikleri: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Uyumluluk: | Windows, Mac, iOS, Android |
| yonga seti: | MTK |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

