Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 456 Ürünler.
Kablosuz Taşınabilir 4G Hotspot 150Mbps LTE Yükleme WPA/WPA2 Güvenlik 2.4G Bant Sınıfı Koruması
| Lte Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Wireless |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
32 Kablosuz Kullanıcı 4G LTE Kapalı Yönlendirici 2x2 MIMO WIFI, 4x5dBi Antenli
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
FDD TDD Cat 4 Ayrılabilir Anten 4G LTE Yönlendirici 300Mbps Kablosuz Wifi CPE Modem Ethernet Wan
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler(2 adet 4G SMA ayrılabilir anten isteğe bağlıdır) |
150Mbps 10Users WPS 2.4g Sim Kart Yuvası 4g Lte Wifi Cep Hotspot Router Pilli
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Kompakt 4G LTE Router 150Mbps 7.87 X 5.51 X 1.18 WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
| İşletim Sistemi Uyumluluğu: | Windows, Mac OS, Linux |
|---|---|
| Adı: | 4G LTE Yönlendirici 150Mbps |
| Frequency Band: | 2.4GHz & 5GHz |
ESIM ve SIM kart yuvaları ile evrensel 4G cep WiFi yönlendiricisi 4G LTE tekrarlayıcıları ile WiFi yönlendiricisi
| Ağırlık: | 3.2 ons |
|---|---|
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
| Güvenlik özellikleri: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
Otobüsler için Rj11 Port 4G Yük Dengeleyici Yönlendirici 300Mbps Wifi CPE Lte FDD TDD Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Ev Kamera TV LAPTOP için 3G 4G LTE Kablosuz CPE Yönlendirici 4LAN 2.4G 300Mbps
| Çalışma sıcaklığı: | 0-50°C |
|---|---|
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
Kablosuz 4G USB WiFi Modem GSM Dongle Stick LTE Modülü Hücresel SMS Verisi
| Ürün Durumu: | Stoklamak |
|---|---|
| stil: | Dahili |
| Tip: | Kablosuz |
SMS WPS Kablosuz Yük dengeleme çift sim kart cep hotspot lte 4g mobil wifi yönlendirici
| Wi-Fi Desteklenen Frekans: | 2.4G |
|---|---|
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
| 2.4G Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

