Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
WPA/WPA2 Güvenliğiyle Kompakt Taşınabilir Wifi Cihazı 2.4G Tek Bant Kablosuz Hotspot
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
|---|---|
| SMS: | Destek |
| Ağırlık: | 3.2 ons |
Ultra Kompakt 4G Mini Mi Fi Tüm Cihazlar İçin Güvenlik WPA/WPA2 Windows Uyumlu
| WDS'yi destekler: | Hayır |
|---|---|
| Türü: | Kablosuz |
| SIM kart: | Destek |
Mini CAT4 Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası LTE FDD TDD WCDMA Evrensel 4g Lte
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Cat 4 Anten CPE FDD TDD 4G Modem Kablosuz Yönlendirici LTE Wifi Modülü Sim Kart Yuvalı
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
32User Cat4 Mesh CPE Kilidini Kablosuz Geniş Bant 4G Yönlendirici Wifi LTE FDD TDD
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
LTE 300mbps 4G Endüstriyel Yönlendirici CPE IMEI Evrensel Kilit Açma Kablosuz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
32Kullanıcı 300mbps 4G Endüstriyel Yönlendirici Cat4 Hücresel CPE Kablosuz Wifi Kilidini Açın
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
TUOSHI Sim Kart 4G Wifi Yönlendirici Küçük LTE Araba Bağlantı Noktası Dongle Endüstriyel
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 300 mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
USB Arayüzü Şarj Pili 4G Mobil Hotspot LTE Cat4 150 Mbps MiFi Cihaz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
SIM Kart Yuvası ile 4G LTE Mobil WiFi Hotspot Unlocked Kablosuz İnternet Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

