Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Endüstriyel 1200Mbps WiFi Yönlendirici 6 Anten Kablosuz 4G LTE Yönlendirici
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Ağ: | 4G / 3G / 2G |
Yönlendiriciler ve Modemler için SMA Konnektörleri Harici LTE / 4G Manyetik Anten
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
Açık Anten Pili ile Unlocked Sim Kablosuz CPE 4g 5g Wifi Router
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| Ürün Adı: | Sim, dış anten, pil ile 4g kablosuz wifi yönlendirici |
| Limanlar: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN,2 sim kart yuvası |
4G LTE Mobil WiFi Hotspot Kilitsiz Kablosuz Wifi Yönlendirici Yedek Pil
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150Mbps |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Ayrılabilir Antenler ile Çift SIM 4G LTE Kablosuz Hücresel Yönlendirici Bant Kilidi VPN
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4GHz +5GHz, 64 Kullanıcı |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1266Mbps |
| Liman: | 2WAN(1000Mbps) + 3LAN(1000Mbps) |
Sierra Kablosuz Endüstriyel Ağ Geçidi Modem Mobil Yönlendirici için 4G LTE Duvara Monte Anten
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
Endüstriyel Ağ Geçidi Modem Router için Mobil DVR Güvenlik Kamerası 4G LTE Anteni
| Ürün Adı: | ayrılabilir SMA anten konnektörü, LTE Gsm 4g Manyetik Anten |
|---|---|
| LTE Anteni: | 5dbi |
| LTE Anten Kablo uzunluğu: | 1,5m/3m/5m |
1200mbps 4G Sim Kart Yönlendirici
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Dual Band 1200Mbps WiFi Router 5dBi Anten 4G LTE Endüstriyel Router
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
5dbi Yüksek Kazanç Antenli Kapalı Wifi Yönlendirici 4G LTE 300mbps
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

