Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 456 Ürünler.
Mac OS Windows Vista için Çift Bantlı USB WiFi Adaptörü 600Mbps
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| işletim sistemi: | Windows 10/8/7 / XP / Vista / Mac OS |
| arayüz: | USB2.0 |
600Mbps USB Açık WiFi Anten PC Masaüstü Bilgisayar Ethernet Wifi Dongle
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| işletim sistemi: | Windows 10/8/7 / XP / Vista / Mac OS |
| arayüz: | USB2.0 |
2.4GHz 5.8GHz 1200Mbps sinyal yükseltici wifi CPE yönlendirici Genişletici 12v wifi tekrarlayıcı Güçlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
| Tip: | Duvar fişi |
1800Mbps 64 Kullanıcılar Kablosuz Gigabit Wifi 6 Yönlendirici DHCP Mesh IPV4 IPV6 Mu Mimo CPE
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ax kablosuz ağ 6 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli |
1200Mbps Kablosuz Yönlendirici Firewall Güvenliği ve 1 SIM Kart yuvası ile
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
2.4GHz LTE Router 1200mbps Hız 1 SIM Kart Slot EU/US/UK/AU Plug
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

