Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Wifi Güvenliği WPA/WPA2 ve SMS Desteği ile Dışarıda Taşınabilir 4G Mobil Hotspot
| Frekans Bandı Sınıfı: | 2.4G Tek Bant |
|---|---|
| Türü: | Kablosuz |
| WDS'yi destekler: | - Hayır. |
Hızlı ve istikrarlı kablosuz bağlantı için taşınabilir 4G Mobil Hotspot
| SMS: | Destek |
|---|---|
| yonga seti: | MTK |
| SIM kart: | Destek |
WiFi Kablosuz 300Mbps LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Yönlendirici Kilitsiz Sim Kart
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
1x WAN / 1x LAN / 1x USB Portları 4G LTE Kablosuz Yönlendirici Ağınızda Devrim yaratmak için
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Güvenilir Kablosuz 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
TUOSHI'nin WEP özellikleri ve uyumluluğu ile 4G Mobil Hotspot IOS cihazlarınızı güvence altına alın
| Uyumluluk: | Windows, Mac, iOS, Android |
|---|---|
| Ağırlık: | 3.2 ons |
| yonga seti: | MTK |
150Mbps Hızlı 4G LTE Kablosuz Router SPI Firewall ve Easy Wifi Network Management ile
| Ağ standardı: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
Kablosuz Taşınabilir 4G Hotspot 150Mbps LTE Yükleme WPA/WPA2 Güvenlik 2.4G Bant Sınıfı Koruması
| Lte Upload: | 150Mbps |
|---|---|
| Type: | Wireless |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
MTK Chipset 4G Mobil Hotspot WPA/WPA2-PSK Güvenliği ile taşınabilir Hafif Ağırlıklı Kablosuz Yönlendirici
| WDS'yi destekler: | Hayır |
|---|---|
| Ağırlık: | 3.2 ons |
| Uygulama: | Dışarıda |
150Mbps 10Users WPS SMS mifis Kablosuz 4g lte wifi 4g sim kart yönlendirici pil ile
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
| Wi-Fi Desteklenen Frekans: | 2.4G |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

