Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Kablosuz USB WiFi Menzil Genişletici 300mbps Sinyal Güçlendirici
| Arayüz: | USB 2.0 |
|---|---|
| LED: | (Güç, SYS yeniden kullanımı), SİNYAL |
| Hafıza: | 8MB |
Beyaz 300mbps Wifi Menzil Genişletici Mini 300Mbps Kablosuz Tekrarlayıcı
| Arayüz: | USB 2.0 |
|---|---|
| LED: | (Güç, SYS yeniden kullanımı), SİNYAL |
| Hafıza: | 8MB |
Mini USB WiFi Menzil Genişletici 2.4GHz Kablosuz Sinyal Tekrarlayıcı Güçlendirici
| Arayüz: | USB 2.0 |
|---|---|
| LED: | (Güç, SYS yeniden kullanımı), SİNYAL |
| Hafıza: | 8MB |
5G WiFi 6 Gigabit Yönlendirici 802.11ax Çift Bantlı Kablosuz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ax kablosuz ağ 6 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
1800mbps 6 Bağlantı Noktalı Kablosuz Yönlendirici 802.11ax Dual Band Eşzamanlı
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ax kablosuz ağ 6 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Ev WiFi 6 Gigabit Yönlendirici 802.11 Gigabit Kablosuz Modem Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ax kablosuz ağ 6 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Taşınabilir Uzun Menzilli Açık Wifi Yönlendirici Ev Kablosuz USB Wifi Yönlendirici
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Anten: | 5dBix2 çok yönlü anten |
| fonksiyon: | Güvenlik Duvarı, QoS |
OEM USB Powered WIFI Router 300mbps Yüksek Güçlü Wi fi N Router
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Anten: | 5dBix2 çok yönlü anten |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS |
USB Bağlantı Noktalı ODM Wi Fi Yönlendirici CPE 300Mbps Wifi Yönlendirici
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Anten: | 5dBix2 çok yönlü anten |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS |
Mac OS Windows Vista için Çift Bantlı USB WiFi Adaptörü 600Mbps
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| işletim sistemi: | Windows 10/8/7 / XP / Vista / Mac OS |
| arayüz: | USB2.0 |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

