Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
LAN RJ11 Bağlantı Noktalı Çift Bantlı Uzun Menzilli Yüksek Hızlı Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
802.11ac LTE Yönlendirici Volte MiMO 4 Kablosuz WiFi Harici Anten
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
2.4GHz-2.5GHz Dışarısı WiFi Anten 802.11n 20.5 X 2.5 X 2.5 Inç Boyutları ile
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 2,4 GHz-2,5 GHz |
| Kablosuz internet: | 802.11n |
Tuoshi Factory LTE 5G CPE For Advanced Wireless Standard Outdoor Wifi6
| AğProtokolleri: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Limanlar: | 1x LAN/1x USB |
| Frekans Çubuğu: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
MT7628N 802.11a/b/g/n/ac Kablosuz Standartları ile 12V DC LTE Router Voltajı
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
RJ45 Bağlantı Noktalı 2.4Ghz Kilitsiz Sim Kart Yönlendirici 300mbps
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Kablosuz 1200mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici Mobil Bağlantı Noktası 2400Mah Pil
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
1200mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
300Mbps 802.11ac / N / G / B / A Wifi LTE Yönlendirici 7.09 X 4.92 X 1.18 İn (180 X 125 X 30mm)
| Çalışma sıcaklığı: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
|---|---|
| Kablosuz Standart: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Ağırlık: | 0,44 libre (200g) |
Maksimum Ağ Esnekliği için WiFi Frekansı Kilidi Açılmış Çift SIM Mobil Yönlendirici
| WiFi Frekansı: | xxx |
|---|---|
| Şarj süresi: | 30-60 Dakika |
| Malzeme: | xxx |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

