Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
150Mbps CAT4 Kablosuz USB Wifi Yönlendirici Adaptör Güç Bankası
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
Sim Kart Yuvalı 50Mbps Wifi Modem USB Kilitsiz Mobil Geniş Bant Modem
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
Taşınabilir 2.4GHz 5.8GHz 802.11ac Mini USB WiFi Adaptörü
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| işletim sistemi: | Windows 10/8/7 / XP / Vista / Mac OS |
| arayüz: | USB2.0 |
Mobil 150Mbps Kablosuz Cep Wifi Yönlendirici Ağ Adaptörü Tekrarlayıcı
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Kablosuz iletim hızı: | 150 Mbps'ye kadar |
TUOSHI Ax1800 Tam Gigabit Yönlendirici 2.4GHz 5G 1800Mbps Çoklu Mimo Wi-Fi 6 802.11ax
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ax kablosuz ağ 6 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Çift Modül / SIM LTE Yönlendirici Yük Dengeleme 2.4GHz 5Ghz WIFI Gigabit Ethernet
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+3 LAN gigabit ağı |
1200 Mbps Yüksek Hızlı LTE Yönlendiricisi
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Support: | 32devices |
AB ABD İngiltere Au Tak 1200mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi Bir Sim Mt7628n Yonga Seti Sim Kart Yönlendirici ile
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
İşletim Sistemi Donanımlı Çift SIM Mobil Yönlendirici LT 310B Sağlam Kablosuz İnternet Erişimi Endüstriyel ve Ticari Kullanım İçin
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
WAN LAN 802.11ax Wifi 6 Yönlendirici 2.4GHz Dahili Güvenlik Duvarı
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ax kablosuz ağ 6 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

