Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
3,7 - 4,2 V Ağ Tipi XXX Kablosuz Cihaz Ayrılabilir Pil Kapasitesi
| Ağ tipi: | xxx |
|---|---|
| Modeli: | LT-310B |
| Marka: | Tuoşi |
2 X 5dBi Harici Anten Şifreleme Sakin ve Sabit Bağlantı için Wifi LTE Yönlendiricisi
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
|---|---|
| Kablosuz Standart: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Arabirim: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| Wifi: | 802.11n |
| Bağlantı tipi: | N tipi dişi |
Plug and Play LTE Router Volte 1 RJ11 Port ve Dış Anten ile
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Antenna Type: | External |
Şarj Süresi 30 ila 60 Dakika Çift SIM Mobil Yönlendirici Birden Fazla Ağ Sağlayıcısını Destekler ve Bağlantı için Hızlı Şarj
| Brand: | Tuoshi |
|---|---|
| Charging Time: | 30-60 Minutes |
| Operating System: | XXX |
2400MHz WiFi LTE Yönlendirici SMA Bağlantı Noktalı Ayrılabilir 4 Anten Kablosuz Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 2 LAN |
CAT4 300mbps Kablosuz Geniş Bant Yönlendirici 2 Anten 32 Kullanıcı
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
4 Harici Anten RJ11 Bağlantı Noktalı 300mbps LTE Yönlendirici Voltajı
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| renk: | Beyaz |
Kablosuz Yönlendiricinin Kilidini Açın Harici Anten 300mbps Sim Kart Wifi Yönlendirici
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| Standart: | 802b/g/n/ac |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
802g Kablosuz Wifi Modem Yönlendirici, 2.4GHz Ayrılabilir Anten Wifi Yönlendirici
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| Yonga seti: | MT7628N |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

