Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
7.09 X 4.92 X 1.18 Hızlı ve Güvenli İnternet Bağlantısı için WiFi LTE Router
| Hız: | 150Mbps |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 0℃~40℃ (32℉~104℉) |
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
2.4GHz 150mbps Kablosuz LTE CPE Yönlendiricisi Yüksek Kazançlı Anten Uzun Menzilli 36dBi
| Sıklık: | 2,4 GHz 150 Mb/sn |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
Sim Kart WiFi LTE Router 4 Ayrılabilir Antenler SMA Portlu 300mbps
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
1200mbps Yönlendirici LTE Volte Wifi RJ11 Kablosuz Yönlendirici Sim Kart Yuvası
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Masaüstü LTE Yönlendirici Volte 300mbps Yüksek Kazançlı Anten Kablosuz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
4 Antenler LTE Yönlendirici Volte 1200mbps CPE LTE Kablosuz Yönlendirici Sim Kart Yuvası
| Liman: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| Destek: | 32 kullanıcı |
LAN RJ11 Bağlantı Noktalı Çift Bantlı Harici Anten Kablosuz Yönlendirici 300mbps
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Hotspot Unlocked Sim Kart Router RJ11 Portlu 32 Cihaz
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
| Destek: | 32cihaz |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

