Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
2Mbps iletim hızı 10 kullanıcı Wifi paylaşımları Mikrotik Yönlendiricisi İç Biçimli
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Boyutlar: | 90mm X 28mm X 11mm |
| Tarzı: | Dahili |
2.4GHz 150mbps Yüksek Standart İhtiyaçlar için 1 WAN 4 LAN Arayüzü ile Dış WiFi Anten
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
Kablosuz Orijinal Üretim Wifi Güvenlik WPA WPA2 Uyumlu Cihaz Ticari için Ağ Erişimini ve Kablosuz Performansı Sağlayan
| Sim Card: | Support |
|---|---|
| Lte Upload: | 150Mbps |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
Dahili Stil Taşınabilir Wifi 10 Wifi Kullanıcısını Destekler Güvenli Ağ Erişimi Gizli Veri İletimi İçin İdeal
| Boyutlar: | 90mm X 28mm X 11mm |
|---|---|
| Desteklenen işletim sistemi: | Windows, Mac OS X 10.6 veya Üzeri |
| Koruma: | WPA-SPK/WPA2-PSK/WPA/WPA2 |
10 Wifi Kullanıcısını Destekle Mikrotik Router Ofislerde İnternet Erişimini Desteklemek İçin Tasarlanmış Max İndirme Hızı 150Mbps Sunar
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
|---|---|
| Stil: | Dahili |
| WİFİ: | 10 Wifi Kullanıcısını Destekleyin |
Lte Yükleme 150Mbps TUOSHI Endüstriyel Kablosuz Yönlendirici, Kurumsal Sistemler için Sms Desteği ile Kararlı Veri İletimi
| Tip: | Kablosuz |
|---|---|
| Uyumluluk: | Windows, Mac, iOS, Android |
| SMS: | Destek |
Modem CPE Dışarıdaki Wi-Fi Antenası Sim Kartı yuvası ile 20.5 X 2.5 X 2.5 inç
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Kablosuz internet: | 802.11n |
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
MTK Chipset Dongle Modem Mini Wifi WPA/WPA2-PSK Güvenliğiyle
| Security Features: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Weight: | 3.2 Ounces |
| Supports Wds: | No |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Güvenli ve Güvenilir WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
WEP / TKIP / AES Şifreleme WiFi LTE Yönlendirici 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) Boyut
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

