Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
TUOSHI Kilidini 4G 5G Geniş Bant Yönlendirici Bus RV Motor Ev Ağı Kablosuz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a |
TUOSHI 5G Modem WiFi 6 Yönlendirici NR NSA / SA Kablosuz CPE Ses Voltajı Gigabit Ethernet 4G
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Su Geçirmez Sabit Montajlı Mimo Panel Harici Anten Yüksek Kazanç 3G 4G LTE 698MHz
| Frekans aralığı: | 698 - 2700MHz |
|---|---|
| Kazanç: | 11dbi |
| Yön: | Yön paneli |
ODM Dual Band 1200mbps 5.8G 2.4GHz Kablosuz CPE TTL IMEI Sim Kart Sağlayıcı için 4g Lte Wifi Yönlendirici Kilidini Değiştir
| kablosuz internet: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
Metal Kasalı 1200Mbps Cat4 Kablosuz Sim Kart Kilidi Açılmış Endüstriyel WiFi Router
| Kablosuz internet: | 2,4 GHz +5 GHz |
|---|---|
| Veri aktarım hızı: | 1200Mbps |
| Ağ bağlantı noktası: | 1 WAN + 4 LAN |
Sim Pilli 4G LTE Cep WiFi Yönlendirici Kilidi Açılmış Kablosuz Modem
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150Mbps |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Endüstriyel RV 1200Mbps Dual Band 5G Router Sim Kartlı Kablosuz 3G 4G Wifi
| Ağ: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Malzeme: | çelik kapak/metal kasa |
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
150 Mbps Taşınabilir Cep Mobil Seyahat WiFi Hotspot Unlocked Kablosuz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Buton: | 1 * Güç 1 * WPS 1 * Sıfırla |
| İşlev: | Güvenlik Duvarı, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
Tuoshi 4G cpe маршрµизатор слоuma sim ка п бертальный 3 wan порт ерсальapor 3 wan поодем 2.4g wi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi-fi испзование на на открытом Воздухе
| Wifi: | 2*2 Mimo |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Ağ: | 4G/3G/2G |
Ürünsüz Wifi 4G LTE Router Mod Router SIM Kart Slot Router
| Wifi: | 2*2 Mimo |
|---|---|
| Anten: | 6* 5dBi Antenler |
| Ağ: | 4G/3G/2G |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

