Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Dual Band 1200mbps AT-T T-Mobile Simcard Kablosuz Wifi Yönlendirici Firmware Wan Yük Devretme 4g Lte CPE
| kablosuz internet: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Arayüz: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
| Frekans bandı: | 2.4G&5.8G |
TUOSHI 5G 4G LTE WiFi 6 Gigabit Ethernet Kapsamlı Yönlendirici 3000sqft 64 Cihaz
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
TUOSHI 5G 4G LTE Ev ve İş AX1800 Kablosuz için Dual Band WiFi Sim Router
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 1000Mbps |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | Evet |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Üreticisi modemi 150Mbps 4G ile açtı.
| Ağ: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Malzeme: | Plastik örtü |
| Arabirim: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 SIM kart yuvası |
Dahili Antenli 150Mbps 4G LTE USB WiFi Modem, USB 2.0 Arayüzü, Hızlı Kablosuz İnternet Erişimi
| Desteklenen işletim sistemi: | Windows, Mac OS X 10.6 veya Üzeri |
|---|---|
| Kablosuz Hız: | 2.4GHz |
| Anten: | Dahili |
Çift Dış Anten ve DC 12V / 1A Güç kaynağı olan 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
2.4G Tek Bantlı Taşınabilir 4G Mobil Hotspot WPA WPA2 Wifi Güvenliği ve Kablosuz İletişim için 150Mbps LTE Yükleme Hızını Sağlıyor
| Compatibility: | Windows, Mac, IOS, Android |
|---|---|
| Sms: | Support |
| Wifi Security: | WPA/WPA2 |
WEP Güvenlik Özellikleri Entegre 4g Mini Mi-fi Kablosuz Erişim Noktası Cihazı Sağlayan ve Güvenli Kablosuz İnternet Bağlantısı
| WDS'yi destekler: | HAYIR |
|---|---|
| Wi-Fi Güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Başvuru: | Dış mekan |
150Mbps Hız 4G LTE Yönlendirici 300Mbps SPI Güvenlik Duvarı DHCP Sunucusu İstemcisi ile Güvenli ve Kararlı İnternet Bağlantısı Sağlar
| VPN: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
|---|---|
| QoS: | Bandwidth Control |
| Management: | Web-based Management |
2,4 GHz / 5 GHz WiFi LTE Yönlendirici 0,44 Lb (200g) Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı
| Ürün Adı: | Wi-Fi LTE Yönlendirici |
|---|---|
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

