Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
CAT4 LTE Yönlendirici Volte 2 Anten Wifi Yönlendirici, RJ45 Bağlantı Noktalı Sim Kart Yuvalı
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
2.4GHz WiFi LTE Router Sim Kart Yuvalı 4 Ayrılabilir Harici Antenler
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Mobil Hotspot ile Açık RJ11 LTE Yönlendirici Volte Arama
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Harici Antenlerle Kablosuz LTE 4G Yönlendiricisi (32 Cihaza Kadar Destek)
| Frequency: | 2.4GHz,5.8HZ |
|---|---|
| Antenna Type: | External |
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
Kablosuz Endüstriyel WiFi LTE Yönlendirici 4 Ayrılabilir Antenler RJ45 Bağlantı Noktası
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
RJ11 Bağlantı Noktalı 4x5dbi Yüksek Kazançlı Antenler ile MTK Yonga Seti LTE Yönlendirici Volte
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| renk: | Beyaz |
Araba Yönlendirici 300mbps Çift Bant
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Pil ile RJ11 Ses Volte Çift Sim Kablosuz CPE Kilitsiz LTE Wifi Yönlendirici 4G
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11 b/g/n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
2100mAh Pil Çift Sim Mobil Yönlendirici 802.11ac 5G Wifi Hotpot
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
SIM Kart Yuvalı Taşınabilir 150Mbps 2.4Ghz WiFi 3G Kablosuz Yönlendirici
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | EVET |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

