Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
1x 10/100Mbps WAN / LAN Bağlantı Noktası LTE İşletim Sistemi Uyumlu Linux Web Tabanlı Yönetim
| Boyut: | 7,87 X 5,51 X 1,18 inç |
|---|---|
| DHCP: | DHCP Sunucusu/İstemcisi |
| vpn: | PPTP/L2TP/IPSec VPN |
Iot LTE 4G VPN kablosuz endüstriyel yönlendirici WiFi Hotpot 802.11b G N Yönlendirici
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
PPTP / L2TP / IPSec Yönetimli İç Mekan Dış Mekan VPN Router Web Tabanlı Yönetim
| güvenlik duvarı: | SPI Güvenlik Duvarı |
|---|---|
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
| Anten: | 2x Harici Antenler |
Endüstriyel 2.4GHz GSM SIM Kart Wifi Yönlendirici 5V 4G Kamera İçin Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
LTE Kablosuz Hücresel Ağ Geçidi ile Uyumlu Endüstriyel IoT Router SMA Erkek Anten
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| sıklık: | 2.4 GHz |
| Standart: | 802b/g/n |
Mac uyumlu 4G cep WiFi yönlendiricisi 150Mbps Hız ve Sim Kart uyumluluğu ile
| SIM kart: | Destek |
|---|---|
| Uyumluluk: | Windows, Mac, iOS, Android |
| Ağırlık: | 3.2 ons |
5dbi Anten Geniş Bant Sim Kart Yönlendirici Beyaz RJ11 Bağlantı Noktası
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
LTE Kablosuz Hücresel Ağ Geçidi ile Uyumlu Endüstriyel IoT Router SMA Erkek Anten
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| sıklık: | 2.4 GHz |
| Standart: | 802b/g/n |
Sesli Çağrı LTE Yönlendirici Volte
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac /b/g/n |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Araba LTE Router Volte 4 Harici WiFi Anteni 32 Cihaz
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

