Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
8h 150mbps Kablosuz Yönlendirici İç Mekan Mobil Bağlantı Noktası 4G LTE Yönlendirici
| Yanında olmak: | 8 saat |
|---|---|
| LTE İndir: | 100Mbps |
| LTE Yükleme: | 50 Mb / sn |
CE 4G USB Wifi Modem Kilidi Açılmış Sim Kart Modem Yönlendirici
| renk: | Beyaz kırmızı |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| hız: | 150Mbps |
CCTV Kamera için 2.4G WiFi Genişletici Açık Anten 3km
| Sıklık: | 2.4GHz 150 mbps |
|---|---|
| Anten: | Yüksek kazançlı uzun menzilli 36dBi anten |
| işletim sistemi: | Windows 8 / 7 / XP / Vista / Mac OS |
Sim Yuvalı 100Mbps Dış Mekan CPE WPA CPE 4G Sim Yönlendirici
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300Mbps |
2 Anten Duvar Prizi WiFi Genişletici 1200mbps 4G LTE Sinyal Güçlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
| tip: | duvar fişi |
Kapalı 4G Yönlendirici Sinyal Güçlendirici 300Mbps Uzun Menzilli Wifi Tekrarlayıcı
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 300Mbps 2.4GHz |
| Hafıza: | 8MB |
Taşınabilir 4G LTE USB WiFi Modem 150Mbps Sim Kart Modem Yönlendirici
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
|---|---|
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
| Arayüz: | USB2.0 |
Uzun Mesafe aralığı Dual Band 2.4G 5.8G sinyal yükseltici yönlendirici Kablosuz genişletici wifi güçlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz,5.8GHz |
|---|---|
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
| Tip: | Duvar fişi |
ATT T Mobil B2 B3 B4 B66 B41 3G 4G LTE Wifi Sim Yönlendirici CPE SMA Anten Endüstriyel
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
CAT4 Wifi Sim Kart Modem Taşınabilir Evrensel 4G Wifi Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

