Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
N Erkek OMNI Yönlü Fiberglas GSM 3G 4G Lte Anten 1710MHz-2690MHz 20W
| Sıklık: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| İç direnç: | 50Ω |
| polarizasyon: | Dikey |
4X4MIMO Cat6 Kablosuz CPE 4G LTE Yönlendirici 1200Mbps Volte TR069 CA Pil
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN |
SMA Harici Anten ile Araba Taşınabilir Kablosuz Wifi Yönlendirici 300mbps 4g Endüstriyel
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 2 LAN |
| Özellik: | Bant Kilidi |
3G 4G LTE Dış Anten Sma Sinyal Güçlendirici Yönlendirici için Harici Manyetik 3dBi
| bağlayıcı: | ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Anten: | 5dbi |
| Kablo uzunluğu: | 1.5m/3m/5m |
Cat6 Dual Sim Unlocked 4G LTE 5ghz Sim Kart Yuvalı SMA Antenli Wifi Router
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN |
Kapalı 4g Wifi Cpe Router Sim Kart Yuvası Şifreleme Yönlendiricili Kablosuz Lte Modem Cpe
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
LT-310B İş Yüksek Hızlı 4G LTE Ağ Bağlantısı İçin Çift SiM Mobil Yönlendirici
| Pil kapasitesi: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| Ağ tipi: | xxx |
| Boyut: | xxx |
2.4Ghz 4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici, 802.11a Kablosuz Erişim Noktası Yönlendirici
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
SMA Port Akıllı Lte Kablosuz Yönlendirici 4 Antenler 4G LTE Mobil Wifi Modem
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Sim Kart Yuvalı Dizüstü Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası APN
| pil: | 2400mAh |
|---|---|
| LTE İndir: | 100Mbps |
| LTE Yükleme: | 50 Mb / sn |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

