Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
SMA Harici Antenli OEM Wifi Kablosuz Sim Kart Cat6 4G Yönlendirici Endüstriyel CPE
| Sıklık: | 2.4GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 2 LAN |
SMA Harici Anten CPE Kablosuz Sim Kart Wifi Tekrarlayıcılı Endüstriyel 4G Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 2 LAN |
698MHz-960MHz 20W Fiberglas 4G LTE Dış Mekan Anteni Harici OMNI Yönlü
| Sıklık: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| İç direnç: | 50Ω |
| polarizasyon: | Dikey |
1710MHz-2690MHz 4G GSM Anteni SMA N Erkek 2dBi OMNI Fiberglas
| Sıklık: | 698~960MHz/1710~2690MHz |
|---|---|
| İç direnç: | 50Ω |
| polarizasyon: | Dikey |
Cep Telefonu Sinyali LTE Router için SMA Manyetik 3dBi 3G 4G LTE Anten
| bağlayıcı: | ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Anten: | 5dbi |
| Kablo uzunluğu: | 1.5m/3m/5m |
AC1200 1200Mbps Mesh WiFi Dual Band Unlocked 4G LTE Modem Router 2 SIM Kart Yuvası
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN VEYA 1 RJ11+ 4LAN |
Harici Antenli Dış Mekan 4G Modem Yönlendirici 802.11a/g/n
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Kapalı 4G Volte Wifi Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
10Mbps 4G LTE Yüksek Hızlı Dahili Yönlendirici 2 Anten 32 Kullanıcı
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
5.8G 4G LTE Yönlendirici 300Mbps Sesli Çağrı RJ45 Lan Arabirim Bağlantı Noktası
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

