Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
802.11n Duvar Fişi Wifi Güçlendirici, 2.4G 4G Yönlendirici Wifi Genişletici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 300Mbps 2.4GHz |
| Hafıza: | 8MB |
FCC Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası 10 Cihaz Kilidi Açılmış Taşınabilir Wifi Yönlendirici
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yonga seti: | MTK |
| hız: | 150Mbps |
150Mbps 4G Çoklu Sim Wifi Bağlantı Noktası FCC Taşınabilir Sim Kart Modem
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| Yonga seti: | MTK |
| hız: | 150Mbps |
32 Kullanıcı 4G LTE Yönlendirici Sim Kart Yuvalı 300Mbps RJ45 Bağlantı Noktalı Kablosuz Yönlendirici
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
Araba 4G LTE WiFi Modem ROHS Sim Kart Yuvası 4G LTE USB Wifi Modem
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
|---|---|
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
| Arayüz: | USB 2.0 |
Yüksek Kazançlı SMA Dişi 3G 4G LTE Çok Yönlü Dış Mekan Anteni
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Standart: | 802b/g/n |
Kamera Evi için 4G LTE Açık CPE Ağ Köprüsü Yönlü Panel Anteni
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300 mbps |
300mbps CAT4 POE Güç Wifi Kablosuz Dış Mekan CPE SimCard 4G LTE Yönlendirici Kamera İzleme İçin
| Güç kaynağı: | POE 24V |
|---|---|
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11b/g/n |
| Destek olmak: | OEM ODM'si |
Metal kabuk 32User Wifi Kablosuz Endüstriyel Kamyon Araba Vergi Kampçısı için 4G LTE Router
| Sıklık: | 2.4GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 2 LAN |
Bant Kilidi Simcard LTE Kablosuz Endüstriyel Uzaktan Kırsal kamera CCTV için 4G wifi Router
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 2 LAN |
| Özellik: | Bant Kilidi |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

