Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
2 Yüksek Kazançlı Harici Antenler ile 2.4GHz 4G LTE Yönlendirici 300Mbps FCC
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
FDD TDD Çift Sim Mobil Yönlendirici WAN LAN RJ45 Bağlantı Noktası 4G LTE Yönlendirici Kilidi Açık
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Ev Akıllı TV için IEEE 802.11 N VPN L2TP Endüstriyel 4G WiFi Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | IEEE 802.11N wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Harici Antenler ile Endüstriyel Kablosuz Kilitsiz 4G WiFi Yönlendirici 2.4GHz
| yonga seti: | MTK |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı, PC/kameraya LAN ethernet |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
Tablet Araba Medya için 100.8Mbps Cat4 4G LTE USB WiFi Modem Hotspot Router
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
POE Gücü ile 300mbps CAT4 Wifi Kablosuz Sim Kart Açık 4G LTE CPE Yönlendirici
| Güç kaynağı: | POE 24V |
|---|---|
| Hız: | 300 mbps |
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11b/g/n |
MTN TURUNCU Sim Kart Wifi 4G LTE Yönlendirici B1 B3 B5 B8 B38 B39 B40 300mbps CPE'nin Kilidini Açın
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Hız: | 300 mbps |
Araç Karavan Dual Band Lte Sim 4g Endüstriyel Hücresel Yönlendirici Wifi Mobil CPE SMA
| Sıklık: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Anten: | 5+1 SMA anten konnektörü |
| Arayüz: | 1 WAN + 4 LAN |
TUOSHI Endüstriyel 4G Yönlendirici Yük Dengeleme Çeşitliliği Anten Wifi Güvenlik LTE CPE
| Anten: | MIMO, SMA 5dBi Yüksek Kazançlı Antenler |
|---|---|
| SIM kart: | 2 sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+3 LAN gigabit ağı |
CAT 4 4G Wifi Yönlendirici Harici Anten Sim Kart Yuvalı 300mbps
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Anten: | 4*5dbi |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

