Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
POE Adaptörlü Açık 4G LTE CPE CAT4 Yönlendirici
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300 mbps |
150mpbs Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası Kilidi Açılmış Mini Kablosuz Yönlendirici
| Max. Maks. LAN Data Rate LAN Veri Hızı: | 150 Mb/sn |
|---|---|
| Modem Fonksiyonlu: | EVET |
| Standartlar ve Protokoller: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
4G LTE Wifi Yönlendirici 300Mbps Kablosuz Yönlendirici Ev Ağı Geniş Bant
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
SIM Kart Yuvalı Endüstriyel Hücresel 3G / 4G Kilitsiz Kablosuz Yönlendirici
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
32 Kullanıcı 2 Anten Geniş Bant 4G Yönlendirici ATT T Mobil WCDMA LTE Kablosuz
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
Kırsal Alan için ODM CAT4 300mbps Geniş Bant 4G Yönlendirici WCDMA LTE Kablosuz
| Standartlar ve Protokoller: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
Mobil Bağlantı Noktası Desteği Kablosuz 4G LTE Yönlendirici WiFi CPE, SIM Kart Yuvası Kilidi Açılmış
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
|---|---|
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
| Malzeme: | Plastik örtü |
Sim Kart WiFi Hospot 1200mbps ile Beyaz 4G LTE Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz +5.8GHz |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
WPA2 1200Mbps WiFi Yönlendirici, FCC 4G Yönlendirici Çoklu Sim Kartlar
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
SMA Anten Bağlantı Noktası Çift Sim Kart Kablosuz CPE 5.8G 1200Mbps Kilitsiz 4G Wifi Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

