Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300mbps Ayrılabilir Harici Anten 32 Cihaz
| Materia: | Çelik Kapak |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| hız: | 300Mbps |
Lan Portlu 1200mbps 4G Router 32 Cihazlar Yüksek Hızlı Wifi Router
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
CE 4G LTE USB WiFi Modem SIM Kart Yuvası Araba Mini 4G Wifi Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
Kablosuz 4G LTE WiFi Modem Mobil Bağlantı Noktası 4G LTE Geniş Bant Modem
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| LTE İndir: | 100,8 Mbps |
| LTE Yükleme: | 51.0 Mb/sn |
48V POE Adaptörlü OEM Su Geçirmez Dış Mekan 4G LTE Mobil Yönlendirici
| Kablolu Transfer Oranı: | 10/100 Mb/sn |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300 mbps |
Ağ İzleme için MT7628N 3G 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici Kablosuz
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
32 Kullanıcı 300Mbps 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici Taşınabilir Mini Modül WiFi CPE Ethernet
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
12DBi 4G LTE 3G 2.4G WCDMA WiFi Yönlendirici Mobil Geniş Bant Için GSM Manyetik Anten
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konnektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4 GHz |
| Standart: | 802b/g/n |
Hafif MTK Çip seti 4G taşınabilir Hotspot WPA/WPA2 Güvenlik Windows/Mac/IOS/Android ile uyumludur
| Type: | Wireless |
|---|---|
| Chipset: | MTK |
| Sms: | Support |
OEM 4G LTE Outdoor CPE Router 800/900/1800/2100/2600MHz Frequency Band
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

