Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g ] eşleşme 479 Ürünler.
Windows Mac IOS Android Bağlantısı ve WPA / WPA2 Güvenliği için MTK Çip seti ile taşınabilir 4G Mobil Hotspot
| Güvenlik özellikleri: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| yonga seti: | MTK |
| Türü: | Kablosuz |
4G WiFi Router 300Mbps Yüksek Hızlı İnternet Erişim Cihazı
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Arayüz: | 1 X 10/100Mbps WAN Bağlantı Noktası, 4 X 10/100Mbps LAN Bağlantı Noktası |
Volte Çağrı RJ45 Port ile FCC Evrensel 4G WiFi Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Arayüz: | 1 RJ11 Bağlantı Noktası1 LAN |
300mbps Kablosuz 4G Wifi Yönlendirici Volte Arama RJ45 WAN Bağlantı Noktası Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Arayüz: | 1 RJ11 Bağlantı Noktası1 LAN |
150Mbps Mini 4G Wifi Router 3G 4G LTE Wifi Mobil İnternet Bağlantıları
| Kablosuz iletim hızı: | 150 Mbps'ye kadar |
|---|---|
| internet bağlantısı: | 10 WiFi kullanıcısına ulaşıyor |
| pil: | 2100mAh lityum iyon pil |
Vodafone TTL IMEI Değişim 300Mbps Kablosuz 4G Wifi Yönlendirici CAT4 32Kullanıcı RJ45 CPE
| KABLOSUZ İNTERNET: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Yüksek Hızlı 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi, WiFi Hızı 2.4GHz 300Mbps/5GHz 867Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
150mbps Enterprise WiFi 4G LTE Kablosuz Yönlendiricisi Sim Kart yuvası ve WPS/Reset Button
| Buton: | WPS/Sıfırlama Düğmesi |
|---|---|
| Güvenlik: | WPA/WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Güç kaynağı: | DC 12V/1A |
Windows Uyumlu 4G LTE Yönlendiricisi 150Mbps Hız WAN/LAN Port Güvenli CPE Ev Yönlendiricisi
| güvenlik duvarı: | SPI Güvenlik Duvarı |
|---|---|
| Hız: | 150Mbps |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu: | Windows, Mac OS, Linux |
32 Cihaz 4G LTE Router 300Mbps Ev RJ45 LAN Arayüzü
| Arayüz: | 2LAN Bağlantı Noktası/1 WAN Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Anten: | 2* 3dBi Antenler |
| Yonga seti: | MTK7628NN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

