Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
SIM kart yuvalı 4G CPE yönlendirici taşınabilir evrensel 3 bağlantı noktası WAN kablosuz modem 2.4G Wi-Fi geniş bant ev kullanımı için
| Wifi: | 300Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
4G CPE taşınabilir evrensel 3 portlu WAN kablosuz modem 2.4G Wi-Fi güvenlik duvarı açık havada kullanım
| Wifi: | 300Mbps |
|---|---|
| Wi-Fi Güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4* 5dBi Antenler |
5dbi Anten Geniş Bant Sim Kart Yönlendirici Beyaz RJ11 Bağlantı Noktası
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
802g Kablosuz Wifi Modem Yönlendirici, 2.4GHz Ayrılabilir Anten Wifi Yönlendirici
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| Yonga seti: | MT7628N |
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
CAT4 Kilidi Açılmış Wifi Sim Kart Yönlendirici 4 5dBi Yüksek Kazançlı Anten
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
2x External Antenna Outdoor CPE Router 600Mbps/5GHz 867Mbps WiFi Speed
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 600Mbps/5GHz: 867Mbps |
2.4GHz 150mbps Yüksek Standart İhtiyaçlar için 1 WAN 4 LAN Arayüzü ile Dış WiFi Anten
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
| yüksek kazançlı anten: | Uzun Menzilli 36dBi Anten |
Modem CPE Dışarıdaki Wi-Fi Antenası Sim Kartı yuvası ile 20.5 X 2.5 X 2.5 inç
| Arabirim: | 1 WAN+4 LAN |
|---|---|
| Kablosuz internet: | 802.11n |
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
2.4GHz-2.5GHz Dışarısı WiFi Anten 802.11n 20.5 X 2.5 X 2.5 Inç Boyutları ile
| Paket içeriği: | 1 X Dış Mekan WiFi Anteni |
|---|---|
| Frekans aralığı: | 2,4 GHz-2,5 GHz |
| Kablosuz internet: | 802.11n |
Tuoshi 5G CPE Wifi Router Outdoor Working With R658U Usb Cable 10m Indoor 5g Wifi Router
| Arabirim: | 1 USB+1 LAN |
|---|---|
| Wifi: | 802.11n |
| Bağlantı tipi: | N tipi dişi |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

