Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
WEP / TKIP / AES Şifreleme WiFi LTE Yönlendirici 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) Boyut
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
300mbps Çift Sim Mobil Yönlendirici, 32 Kullanıcı 4G Wifi Cep Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| SIM kart: | iki sim kart yuvası |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
1200mbps Yönlendirici LTE Volte Wifi RJ11 Kablosuz Yönlendirici Sim Kart Yuvası
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
RJ11 4G Modem Sim Kart Yuvası 300Mbps LAN Bağlantı Noktası Wifi Yönlendirici
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
300mbps CPE 4G Kablosuz Yönlendirici 802.11a Dahili 5dBi Antenler
| Kablolu aktarım hızı: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Anten: | Dahili 5dBi Antenler |
| hız: | 300Mbps |
Sim Kart Uzun Menzilli Kapaklı Kapalı 4G Geniş Bant Kablosuz Yönlendirici
| Yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| Standart: | 802b/g/n/ac |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
İç mekan 4g Wifi Anten -40°C 80°C Vswr ≤1.5 Düşük maliyetli çözümleriniz için
| İmpedans: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR'ye Karşı: | ≤1,5 |
| polarizasyon: | Dikey |
2400MHz WiFi LTE Yönlendirici SMA Bağlantı Noktalı Ayrılabilir 4 Anten Kablosuz Yönlendirici
| Sıklık: | 2.4GHz |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 2 LAN |
5dbi Anten LTE Yönlendirici Volte 1200Mbps 4G Sim Kart Yuvası Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

