Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
4G LTE 300mbps yönlendirici Yüksek Hızlı Veri İletişiminde DC 12V/1.5A güç kaynağı
| Destek sistemi: | Windows, Linux, Mac OS |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -40°C~+85°C |
| Anten: | 2 X Harici Anten |
2.4G Wifi Yönlendirici 4G LTE 300mbps
| hız: | 300Mbps |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
| Anten: | 2 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
5dbi Yüksek Kazanç Antenli Kapalı Wifi Yönlendirici 4G LTE 300mbps
| Destek: | 32 kablosuz kullanıcı |
|---|---|
| WiFi güvenliği: | WPA/WPA2 |
| Anten: | 4 * 5dBi Antenler |
Hotspot Wifi Router 4G LTE 300mbps Ayrılabilir Harici Anten 32 Cihaz
| Materia: | Çelik Kapak |
|---|---|
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
| hız: | 300Mbps |
Kablosuz LTE Yönlendirici Volte RJ45 Bağlantı Noktası Wifi Yönlendirici 4G LTE 300mbps
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Arayüz: | 1 RJ11 Bağlantı Noktası1 LAN |
4G LTE Wifi Yönlendirici 300Mbps Kablosuz Yönlendirici Ev Ağı Geniş Bant
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11n wifi4 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, isteğe bağlı SMA anten konektörü |
4G LTE Yönlendirici 300Mbps 7.87 X 5.51 X 1.18 In PPTP / L2TP/ IPSec VPN
| Boyut: | 7,87 X 5,51 X 1,18 inç |
|---|---|
| İsim: | 4G LTE Yönlendirici 300Mbps |
| İşletim Sistemi Uyumluluğu: | Windows, Mac OS, Linux |
Web Tabanlı Yönetim 4G LTE Router 300Mbps Bant Genişliği Kontrolü 2x Harici Antenler
| güvenlik duvarı: | SPI Güvenlik Duvarı |
|---|---|
| Hız: | 300Mbps |
| İsim: | 4G LTE Yönlendirici 300Mbps |
150Mbps Hızlı 4G LTE Kablosuz Router SPI Firewall ve Easy Wifi Network Management ile
| Ağ standardı: | 4G LTE |
|---|---|
| Speed: | 150Mbps |
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
Güvenilir Kablosuz 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| FrequencyBand: | 800/900/1800/2100/2600MHz |
|---|---|
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

