Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
IPv4/IPv6 ağ protokolü ile Yüksek Hızlı 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Esnek Bağlantı Seçenekleri 4G LTE SIM Kart yuvası ile Dış CPE Yönlendiricisi
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
4G LTE CPE kablosuz ağ yönlendiricisi DHCP - sunucu / müşteri ile
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
|---|---|
| QoS: | Bant Genişliği Kontrolü |
| Arabirim: | 1x 10/100Mbps WAN/LAN Bağlantı Noktası, 1x USB 2.0 Bağlantı Noktası |
2,4 GHz / 5 GHz 300 Mbps Endüstriyel LTE 4G Yönlendirici, Yoğuşmasız
| Ürün Adı: | 4G LTE Endüstriyel Yönlendirici |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı: | -40°C~+85°C |
| Ağırlık: | 0.3KG |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Güvenli ve Güvenilir WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
PPTP / L2TP / IPSec Yönetimli İç Mekan Dış Mekan VPN Router Web Tabanlı Yönetim
| güvenlik duvarı: | SPI Güvenlik Duvarı |
|---|---|
| Güvenlik: | WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme |
| Anten: | 2x Harici Antenler |
4G WiFi Router 300Mbps Yüksek Hızlı İnternet Erişim Cihazı
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
|---|---|
| şifreleme: | WEP/TKIP/AES |
| Arayüz: | 1 X 10/100Mbps WAN Bağlantı Noktası, 4 X 10/100Mbps LAN Bağlantı Noktası |
2,4 GHz / 5 GHz WiFi LTE Yönlendirici 0,44 Lb (200g) Yüksek Hızlı İnternet Bağlantısı
| Ürün Adı: | Wi-Fi LTE Yönlendirici |
|---|---|
| Boyut: | 7,09 X 4,92 X 1,18 İnç (180 X 125 X 30 mm) |
| Anten: | 2 X 5dBi Harici Antenler |
Çift Dış Anten ve DC 12V / 1A Güç kaynağı olan 4G LTE Dış CPE Yönlendiricisi
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
LED Gösterge Ekranı için Kablosuz 300Mbps 3LAN 1WAN Sim Kart Modem Yönlendirici CPE
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

