Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
Araba LTE Router Volte 4 Harici WiFi Anteni 32 Cihaz
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
LAN RJ11 Bağlantı Noktalı Çift Bantlı Harici Anten Kablosuz Yönlendirici 300mbps
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
802.11ac LTE Yönlendirici Volte MiMO 4 Kablosuz WiFi Harici Anten
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
Sesli Çağrı LTE Yönlendirici Volte
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac /b/g/n |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Cat 4 Anten CPE FDD TDD 4G Modem Kablosuz Yönlendirici LTE Wifi Modülü Sim Kart Yuvalı
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
SMA LAN Portlu Endüstriyel Mobil Geniş Bant Yönlendirici 4G 32 Cihazlar
| Giriş gerilimi: | 12V |
|---|---|
| Arayüz: | 2 LAN |
| Materia: | Çelik Kapak |
CAT 4 4G Wifi Yönlendirici Harici Anten Sim Kart Yuvalı 300mbps
| renk: | Beyaz |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Anten: | 4*5dbi |
Endüstriyel yönlendirici 4G LTE 300 Mbps CPE
| kullanıcı: | 32 kullanıcı |
|---|---|
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konnektörü |
| Malzeme: | Plastik örtü |
Kablosuz Endüstriyel WiFi LTE Yönlendirici 4 Ayrılabilir Antenler RJ45 Bağlantı Noktası
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
2.4Ghz 4G Wifi Sim Kart Yönlendirici 4 Ayrılabilir Harici Anten
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

