Tüm ürünler
-
WiFi LTE Yönlendirici
-
4G LTE Yönlendirici 300 Mb/sn
-
LTE Yönlendirici Voltajı
-
Çift Sim Mobil Yönlendirici
-
5G Kablosuz Yönlendirici
-
5G Dış CPE
-
4G LTE Dış Mekan CPE Yönlendirici
-
USB WiFi Menzil Genişletici
-
WiFi 6 Gigabit Yönlendirici
-
4G LTE Endüstriyel Yönlendirici
-
Duvar Fişi WiFi Genişletici
-
Taşınabilir 4G Mobil Bağlantı Noktası
-
4G LTE USB WiFi Modem
-
Açık WiFi Anteni
-
lora fiberglas anten
-
USB Hub Yerleştirme İstasyonu
-
4G GSM Anteni
-
Noktadan Noktaya Kablosuz Köprü
-
Gabriel Haddad5 yıldır birlikte çalışıyoruz, iyi bir tedarikçi ve iyi arkadaşlar, onlarla çalışmak bizim için onurdur. -
Francisco ArellanoGüzel tedarikçi, hızlı hızlı yanıt, hızlı teslimat süresi, yüksek kaliteli ürün. Seni bulduğum için şanslıyım! -
HADBATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество ve имеет долгосрочное сотрудничество.
anahtar kelimeler [ 4g lte 300mbps ] eşleşme 172 Ürünler.
300Mbps Sesli Volte Çağrı Açık Vpn Router Cat4 Araç için Kablosuz CPE LTE Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Otobüsler için Rj11 Port 4G Yük Dengeleyici Yönlendirici 300Mbps Wifi CPE Lte FDD TDD Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Masaüstü LTE Yönlendirici Volte 300mbps Yüksek Kazançlı Anten Kablosuz Yönlendirici
| Wi-Fi İletim Standardı: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Sıklık: | 2.4GHz |
| Anten: | MIMO Destekli, SMA anten konektörü |
Harici Antenler ile Endüstriyel Kablosuz Kilitsiz 4G WiFi Yönlendirici 2.4GHz
| yonga seti: | MTK |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 kullanıcı, PC/kameraya LAN ethernet |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
FCC Cat 4 Anten Wifi Kablosuz LTE Yönlendirici Sim Kartlı Düşük Güç 4g Modem
| WİFİ: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
4 Harici Anten RJ11 Bağlantı Noktalı 300mbps LTE Yönlendirici Voltajı
| DC Adaptörü: | Giriş voltajı: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Arayüz: | 1 WAN+4 LAN |
| renk: | Beyaz |
Iot LTE 4G VPN kablosuz endüstriyel yönlendirici WiFi Hotpot 802.11b G N Yönlendirici
| yonga seti: | MT7628N |
|---|---|
| kullanıcı: | 32 Kullanıcı |
| Anten: | 2 harici anten, SMA anten konektörü |
RJ45 Bağlantı Noktalı 2.4Ghz Kilitsiz Sim Kart Yönlendirici 300mbps
| Anten: | 4 ayrılabilir anten, SMA anten konektörü |
|---|---|
| hız: | 300Mbps |
| Giriş gerilimi: | 12V |
RJ45 Harici Antenler ile Kilitsiz 4G LTE CAT4 Hotspot WiFi Yönlendirici
| Wifi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Anten: | 4* 5dBi Antenler (katlanabilir) |
| Giriş gerilimi: | 12V 1A |
Kablolar için toplam tutar 10.000 ABD Dolarını aşarsa, hediye olarak 100 ABD Doları kupon ve kablo seti gönderilecektir.
Aixton marka ürünlerde çifte indirim uygulanacaktır.
Büyük miktarda sipariş için daha fazla indirim için lütfen bizimle iletişime geçin.
OK

